Úvodní stránkaAktuální informace
 

Aktuální informace

Důležitá aktuelní informace

18.03.2020
Z důvodů opatření vlády ČR prodejna pro přímý prodej uzavřena. V případě potřeby zákazníků realizace prodeje lze touto formou: - uskutečnění požadavku na e-shopu, pořízení objednávky pro osobní odběr - následně zákazník obdrží e-mail,info o připravenosti zboží k odběru a finanční hodnotu, - uskutečnění vyzvednutí zboží: -platba bankovním převodem předem -nebo při převzetí bezkontaktní platební kartou, -vstup do prostoru prodejny s rouškou.

Nákup drobného sortim.slaboproudého charakteru- více položek jen předem e-mailem

01.02.2020
Nákup součástek, jako odpory, elektrolyty, polovodiče, konektory a jiné v požadavku na více jak 5 položek jen předem e-mailem, nebo přes e-shop. Toto naše opatření je výsledkem podpory administrativy ČR ke vzniku mnoha řetězcových obchodů na území Teplic a celé ČR, tím likvidace malých prodejců s omezením tržeb a tím moznost zaměstnat potřebný počet pracovníků pro služby zákazníkům. Tyto služby vyžadují odbornou kvalifikaci pro daný vyjímečný sortiment, které řetězcové obchody neprovozují. Daňová zátěž a zvyšující se mzdové náklady pro současné malé činnosti odborného charakteru je likvidační, otázkou je v našich možnostech provozovat ,či provoz zcela uzavřít. Děkujeme předem za pochopení.

PRODEJNÍ DOBA

01.02.2020
POZOR!!! Pracujeme jako E-shop. V kamenné prodejně otevřeno jen v PONDĚLÍ A PÁTEK 8,30 - 12,30h a 13,00 - 16,30h Služby Skylink a prodej satelitní a anténní techniky CELÝ TÝDEN- pondělí až pátek na zazvonění. Děkujeme za pochopení. Omezení prodejní doby je reakce na největší počet řetězcových obchodů v Teplicích v ČR. Teplice mají největší počet řetězcových obchodů na území města, v praxi magistrátu Teplice největší hustota těchto obchodů nejen na území města, ale začlenění největší hustoty na 1.místě v EVROPĚ!! Praktický výsledek: likvidace malých prodejců s nenahraditelným sortimentem a odborným zázemím.

Platba kartou u dobírkových zásilek-DPD

30.01.2020
Platba bezhotovostně kartou u přepravce DPD

informace pro objednávky z SK-vývoz- bez DPH

01.01.2020
Vývoz do SK -fyzické osoby prodej s daní, právnické osoby ceny bez daně -jen s doložením VAT -na drobné zásilky za zboží do 500,-Kč jen s jednoduchým daňovým dokladem s daní / V případě uplatnění VAT u zásilek do 500,-Kč příplatek 50-Kč ze tvorbu faktury pro zvýšené náklady. Neúčtujeme balné!..
Nákupní košík

0 položek za 0,- Kč